Навчання з використанням дистанційних технологій

Шановні батьки, учні та вчителі!

З метою попередження поширення захворювання на COVID-19 та недопущення епідемічних ускладнень серед здобувачів освіти , в термін з 08.11.2021  до виходу регіону з красної зони карантину, навчальні заняття будуть організовані для учнів 5-11 класів з використанням технологій дистанційного навчання.

Педагогічний колектив КЗ ЗСО "Успіх" І-ІІІ ступенів готовий до освітнього процесу в даному форматі. Освітній процес буде здійснюватись в синхронному на асинхронному режимах засобами (Google Classroom, Zoom, Google Meet, Viber). Просимо забезпечити щоденну участь дітей в онлайн уроках відповідно до розкладу та режиму роботи школи. Зберігайте спокій, будьте лояльними та толерантними один до одного.У разі виникнення питань, проблемних ситуацій звертайтесь до класного керівника, адміністрації закладу.

Шановні батьки, учні та вчителі!

З метою попередження поширення захворювання на COVID-19 та недопущення епідемічних ускладнень серед здобувачів освіти , в термін з 18.10.2021  по 23.10.2021 навчальні заняття будуть організовані для учнів 5-11 класів з використанням технологій дистанційного навчання.

Шановні батьки, учні та вчителі!

З метою попередження поширення захворювання на COVID-19 та недопущення епідемічних ускладнень серед здобувачів освіти , в термін з 11.01.2021  по 22.01.2021 навчальні заняття будуть організовані для учнів 1-10 класів з використанням технологій дистанційного навчання.

Педагогічний колектив КЗ ЗСО "Успіх" І-ІІІ ступенів готовий до освітнього процесу в даному форматі. Освітній процес буде здійснюватись в синхронному на асинхронному режимах засобами (GoogleClassroom, Zoom, Viber). Просимо забезпечити щоденну участь дітей в онлайн уроках відповідно до розкладу та режиму роботи школи. Зберігайте спокій, будьте лояльними та толерантними один до одного.У разі виникнення питань, проблемних ситуацій звертайтесь до класного керівника, адміністрації закладу.

Шановні учні та батьки!

На час карантину з 12 березня по 24 квітня 2020 року освітній процес відбувається за дистанційною формою навчання. Класні керівники  розіслали всім учням коди доступу до  сторінки(курсу) з навчальних предметів  через додаток Google ClassRoom. Учні мають приєднатися та виконувати завдання за розкладом уроків.

Розклад уроків з 1 по 11 клас  можна подивитись тут   Розклад уроків.

Учні 1-4 класів працюють дистанційно через групи Viber та в телефоному режимі.

Завдання перевіряються та повертаються вчителями з коментарями, оцінками, та (або) зауваженнями. Має бути налагоджений постійний зв'язок між учнями, батьками, класними керівниками та вчителями.

Посилання на методичні матеріали для дистанційної роботи педагогів/учнів закладів освіти

з 06 квітня 2020 року стартує Всеукраїнська школа он-лайн  https://www.youtube.com/channel/UCQR9sMWcZshAwYX-EYH0qiA

Для учнів, що мають проблеми з підключенням до Інтернету, всі уроки також транслюватимуться українськими телеканалами. Так, за класами закріплено такі телеканали:

• 5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна

• 6 клас – ZOOM та News One

• 7 клас – 5 канал та ZIK

• 8 клас – Індиго та УНІАН

• 9 клас – Рада та UA:Культура

• 10 клас – UA:Перший

• 11 клас – М1

Нагадуємо, що уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, щонайменше до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00.

Транслюватимуться уроки з: української мови, української літератури,
історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.