Наші партнери та спонсори

Адмінстрація закладу освіти, педагогічний колектив та учні Комунального закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів «Успіх»  Новобогданівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області, висловлюють щиру вдячність  нашим спонсорам та соціальним партнерам  за матеріальну допомогу:

Галицькому Дмитру Володимировичу;

Панченко Станіславу Володимировичу;

Зуй Тетяні Михайлівні;

Моїсеннко Дмитру Вікторовичу;

Слобожан Тетяні Радиславівні;

Слобожан Євгену Анатолійовичу;

Коровьяковій Наталії Федорівні;

Горбачовій Наталії Олександрівні;

Гречаному Анатолію Олександровичу;

Скороходу Сергію Семеновичу;

Красноперу Віктору Петровичу;

Свежакову Миколі Володимировичу;

Назаренко Ірині Олексіївні;

Каліману Олегу Анатолійовичу;

Каліману Сергію Анатолійовичу;

Кашлякову Олександру Миколайовичу;

Дрюцькій  Галині Петрівні.

Ця підтримка - свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру в майбутнє.

Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нашим дітям.

Кожен з нас покликаний творити добро, бути милосердними одне до одного, любити і цінувати життя, але люди розуміють життя по-різному. Одні живуть для себе в багатстві, в розвагах, а другі творять добро і залишають гарний слід та пам’ять на багато років, а може й століть.

Шановні добродії, від педагогічного і батьківського колективу дякуємо Вам за те, що проблеми навчання наших школярів не залишилися байдужими для Вас, що Ваше милосердя, порядність, діловитість дозволили Вам зробити такий великий добродійний внесок у справу навчання українських школярів.

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!

Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла !

Адже школа була, є і буде в житті кожного.