A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальний заклад загальної середньої освіти
I-III ступенів "Успіх"
Новобогданівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області

Новини

Дитинство, Шкільні роки, Перше найяскравіше почуття – кохання – все це назавжди незабутнє…

30 квітня 2019 року наша школа гостинно зустрічала випускників: 1969, 1974, 1979, 1984, 1989, 1994, 1999, 2004, 2009 та 2014 років. Мов пташенята до рідного гнізда, так випускники ювілейних років з’їхалися до школи. Перші ж слова ведучих свята налаштували присутніх на зустріч із юністю, друзями, вчителями.  Упродовж свята присутні згадували з посмішкою на вустах свої безтурботні шкільні будні, а у розмові з класними керівниками уявно пережили ще раз найяскравіші моменти навчання. Для випускників була підготовлена цікава програма: перегляд шкільних фотографій, музичні вітання, запальні танці. Атмосфера в залі була надзвичайно хвилююча, наповнена  спогадами про юність, про цікаві уроки і галасливі перерви. Прощалися з надією зустрітися знову, тому що саме тут, у рідних стінах, чекає на випускників спогадів повінь, тут зустрічають вони літа молоді.  

16:05 30.04.2019

Безпечне та здорове майбутнє праці

З 22 по 26 квітня проходив тиждень та день охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці» , профспілковий комітет разом з працівником з охорони праці підготували виставку літератури та провели круглий стіл  на тему: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

16:46 26.04.2019

Тиждень безпеки та цивільного захисту

З 22 по 26 квітня проходив тиждень безпеки та цивільного захисту. Протягом тижня проводились бесіди, презентації, демонструвались відеофільми, а також було проведено відпрацювання дій по евакуації під час надзвичайних ситуацій. В заходах були задіяні працівники опорного закладу і філій.

16:42 26.04.2019

Чорнобиль - мій біль

26 квітня 1986 року. Ця дата навіки записана в історію людства чорними буквами. Це трагедія, з якою не зрівняється жодна відома до цих пір катастрофа. З нагоди відзначення сумної для історії України дати – Дня Чорнобильської трагедії та з метою формування і розвитку патріотичного та екологічного виховання учнів у нашій школі був проведений виховний захід.  Де мова йшла про події 26 квітня 1986 року, про наслідки аварії на ЧАЕС, захід супроводжувався переглядом відеофільмів, віршами. Присутні вшанували хвилиною мовчання ліквідаторів наслідків аварії. Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров'ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. 

16:42 26.04.2019

День здоров’я

8 квітня 2019 року в КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Успіх» Новобогданівської сільської ради пройшов День здоров’я! В рамках свята, учні закладу освіти приймали участь в загальношкільній зарядці, ранковому флеш-мобі, спортивних змаганнях з футболу, волейболу, піонерболу, естафетах тощо. Спортсмени нашої школи – вчитель фізичної культури Агошков Сергій Олександрович., учень 9А класу Поправка Олександр, учні 6А класу Артеменко Артем та Дуб Роман продемонстрували відкриті спаринги з бойового мистецтва «Бразильське джиу-джитсу» та «Боксу». Вітаємо усіх учасників заходів з Всесвітнім Днем здоров’я! Бажаємо здоров’я, творчої наснаги та досягнення нових висот!

16:56 08.04.2019

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора