A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальний заклад загальної середньої освіти
I-III ступенів "Успіх"
Новобогданівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області

Новини

Яскраві, пізнавальні, веселі уроки!

Вчителі початкових класів Стовбур Валентина Андріївна та Олешко Ірина Михайлівна разом зі своїми учнями показали гостям яскраві, пізнавальні, веселі уроки. Незабутня подорож навколо світу відбулася на уроці природознавства в 4А класі (вчитель Стовбур В. А.). Граючись, вивчали математику в 1Б (вчитель Олешко І. М.). Ось такою цікавою може бути підготовка до атестації!

17:43 26.01.2020

Я – козацького роду!

III щорічний Всеукраїнський національно-патріотичний конкурс «Я – козацького роду». Учні 3-4 класів, куратор Поправко І.Г.

14:28 23.01.2020

День Соборності України

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

11:16 23.01.2020

Засідання журі

Засідання журі II етапу XIX Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості: «Обєднаймося брати мої!». За результатами роботи журі визначено переможців. Робота Ришкова Костянтина у номінації «Література» та робота робота Злагодюка Микити у номінації «Історія України і державотворення» направлено для участі у III (обласному) етапі.

13:45 15.01.2020

Зимові канікули

Яскраво, змістовно, весело та активно пройшли зимові канікули у КЗ ЗСО «Успіх». Екскурсія до Мелітопольського краєзнавчого музею, де провели семінар на тему: «З нами наша історія» , вебінар «Тонкощі інклюзивного навчання», тренінг «Роль співпраці психологічної служби з учасниками освітнього процесу у створенні безконфліктного освітнього середовища», засідання педагогічної ради у формі воркшопу, навчання ІКТ, самоосвіта, дали можливість педагогам відпочити та зарядитися енергією на II семестр.

11:45 15.01.2020

Новий рік

Новий рік - період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного. Учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки.

16:31 28.12.2019

Тренінг: «Роль співпраці психологічної служби з учасниками освітнього процесу у створенні безконфліктного освітнього середовища» .

27 грудня був проведений семінар – тренінг «Роль співпраці психологічної служби з учасниками освітнього процесу у створенні безконфліктного освітнього середовища» .

18:25 27.12.2019

Моя громада моє майбутнє

Представники центру зайнятості м. Мелітополь привітали колектив учнів 10 класу та адміністрацію закладу за участь у конкурсі: " Моя громада моє майбутнє".

18:18 27.12.2019

Засідання методичної ради

26.12.19 відбулося засідання методичної ради, на якому розглядалися питання результативності методичної роботи за перший семестр, про роботу з обдарованою молоддю, про результативність гурткової роботи, про підвищення якості знань на основі впровадження вчителями інноваційних технологій навчання. Затверджено Положення про огляд-конкурс на кращий навчальний кабінет початкових класів НУШ.

18:09 27.12.2019

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора