A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальний заклад загальної середньої освіти
I-III ступенів "Успіх"
Новобогданівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області

Гопак єднає нас!

Дата: 15.10.2019 08:00
Кількість переглядів: 167

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ 2019!

З нагоди відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва у 2019 році, 11 жовтня 2019 року, на базі КЗ ЗСО І-ІІІ ст. «Успіх» Новобогданівської сільської ради, було проведено І-й Фестиваль серед учнівської молоді «Гопак – єднає нас!». У заході взяли участь учні та вчителі опорного закладу КЗ ЗСО І-ІІІ ст. «Успіх», Відродженської та Старобогданівської філії. Також, в рамках фестивалю, відбулась зустріч дітей з представниками Спілки ветеранів АТО м. Мелітополя, представниками МНС України та Національної поліції. Після проведення фестивалю, діти мали можливість ознайомитись з екіпіруванням військового, побачити справжню зброю, дізнатись про її будову. Працівники Національної поліції продемонстрували дітям процес взяття відбитків з пальців та порядок їх обробки.

Для учнів 1-4 класів опорного закладу КЗ ЗСО І-ІІІ ст. "Успіх" протягом дня була організована тематична виставка у шкільній їдальні, проведений квест на українські прислів'я, і, в рамках шкільного їстівного меню, діти куштували страву "Козацький куліш".

Дякуємо всім, хто прийняв активну участь у заходах до Дня Захисника України та Дня Українського козацтва! Вітаємо зі Святом!


« повернутися

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора