День Героїв Небесної Сотні

Дата: 21.02.2020 08:18

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

З нагоди дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в закладі освіти ранок 20-го лютого розпочався  з радіоповідомлення «Пам’яті Небесній сотні…», класні керівники проводили виховні години на теми «Герої Небесної Сотні», «День пам’яті Героїв Небесної Сотні», «Герої не вмирають», «Їх подвиг пам’ятатимемо завжди». Також в закладі освіти протягом навчального процесу діяла інтерактивна виставка «Ангели пам’яті», під час якої учні та вчителі могли переглянути документальні фільми.

Також в цей день учні відвідали практичні заняття «Опановуємо військову справу».