День Гідності та Свободи

Дата: 25.11.2019 08:10

День Гідності та свободи – особливий день для кожного з нас. Він пов'язаний з початком двох революцій, коли голоси мільйонів громадян злилися в єдиний голос нації, щоб твердо сказати: українці хочуть і будуть жити у вільній, демократичній та квітучій державі.

До дня Гідності та Свободи пройшов брейн-ринг під назвою «Сучасна Україна. Історія й сьогодення.» Приймали участь три команди: 9,10,11 класи. Команди мали свої назви: «Інтелектуали» - 9 клас, «Запальнички» - 10 клас, «Успіх» - 11 клас. В чотирьох раундах перемогла команда 11 класу. Команди проявили свої розумові, музичні та творчі здібності. Так як, були конкурси на знання історії, музичний – вгадай мелодію; та творчий конкурс – плакат на тему: «Україна очима молоді». Переможці були нагородженні солодким призом та грамотами.

Також, класні керівники провели виховні години та учні нашого закладу малювали плакати на тему: «Броньована машина танк»; «Калина символ України»; «Кіборг – велич українського війська.»