Пам'ятаємо-Перемагаємо!

Дата: 09.05.2020 11:05

Шановні колеги, батьки та учні!

На календарі знову бачимо 8 та 9 травня, що є приводом для згадок сумних подій 1939-1945 років. 22 листопада 2004 року Генеральна Асамблея ООН проголосила ці дати Днями пам’яті та примирення, присвячені жертвам Другої світової війни. Також 9 травня – це День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ми з вами – нащадки воїнів, які зробили вирішальний внесок у завершення тих страшних днів, але при цьому наша Батьківщина зазнала чи не найбільших втрат. Важко сьогодні знайти українську родину, у родоводі та пам’яті якої немає особистих втрат від тієї війни. У ці дні ми згадуємо всіх тих, у кого ми у безкінечному борзі за наше життя, схиляємо свої голови  перед полеглими на полях битви, у концтаборах…

І в цей день, радісно та дружньо вітаймо ветеранів! Саме ці мужні люди, незважаючи на всі труднощі війни, принесли на планету мир!