Визволення від фашистських загарбників!

Дата: 24.10.2019 12:13

22-23 жовтня села Новобогданівської громади (с. Новобогданівка, с. Відродження, с. Старобогданівка, с.Троїцьке) відзначили світле та радісне свято - 76-ту річницю визволення від фашистських загарбників. Цій знаменній даті передувала героїчна боротьба, що увінчалась довгоочікуваним звільненням від ворожого поневолення. Урочисті мітинги біля Братських могил супроводжувалися почуттям гордості та подяки за геройні подвиги часів лютої війни. Присутні схилили голови перед тими, хто боронив село від ворога у роки Другої світової війни, хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна.

Наприкінці мітингу представники підприємств, працівники бюджетних установ, жителі громади та учнівська молодь поклали квіти до братських могил та обелісків загиблим воїнам, як символ вічної пам’яті, шани та подяки.

Низький уклін і глибока шана Вам, ветерани, за довгоочікувану Перемогу, самовіддане служіння народу і Батьківщині, за мир і спокій на нашій землі.