Дата: 23.01.2020 11:16

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

В Комунальному закладі учні та всі працівники закладу з нагоди Дня Соборності України утворили "живий ланцюг" єдності та взявшись за руки промовили: «Ми єдині!».

Класні керівники провели виховні години присвячені боротьбі Українського народу за єдину, соборну, демократичну державу: «Україна єдина».

Відбулася виставка у бібліотеці, присвячена трагічним подіям в історії Українського народу, боротьбі за свободу та незалежність України під час національно-визвольної революції 1917-1921 років.

До Дня Соборності України був проведений турнір з настільного тенісу, в якому приймали участь учні Комунального закладу, Відродженівської та Старобогданівської філій. Переможцями стали учні Старобогданівської філії: I місце – Будніков Едуард; II місце – Будніков Олег; III місце – Русанов Дмитро. Переможці були нагороджені грамотами та медалями.