Вітаємо!

Дата: 29.05.2020 13:28

Шановна шкільна громадо!

Від щирого серця вітаємо всіх вас зі Святом останнього дзвоника! Це свято – є завжди радісним і хвилюючим. Особливо для випускників, які завершили своє навчання в школі.

«Останній дзвоник - 2020!» – це ексклюзивна подія в нашому житті, бо зустрічаємо ми це свято не на шкільних подвір’ях, а вдома... Цей навчальний рік потребував від всіх нас багатьох зусиль, перевірив на міцність, і виявив, що вчителі, учні та їх батьки стали справжніми партнерами у такому важливому процесі – як навчання!

Ми всі разом навчилися, як викладати та опановувати предмети дистанційно, комунікувати через різноманітні засоби зв’язку, використовувати інтернет-платформи. І все це розширило наші можливості та дало новий поштовх для ідей та звершень!

Сьогодні, 29 травня 2020 року, ми бажаємо всім чудового відпочинку, сил та наснаги! Нехай здоров’я буде міцним, дух бадьорим, а життя прекрасним!

І символічно, об’єднуючись в єдину шкільну родину, пропонуємо переглянути відеоролик «Яскраві моменти «Успіху»»!

Адміністрація закладу