A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальний заклад загальної середньої освіти
I-III ступенів "Успіх"
Новобогданівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області

Результати атестації педагогічних працівників

Дата: 05.04.2019 14:01
Кількість переглядів: 197

Результати атестації педагогічних працівників

Наказом директора від 19.09.2018 р. №25 була створена атестаційна комісія КЗ ЗСО  І – ІІІ ступенів «Успіх» на 2018/2019 навчальний рік.  Протягом навчального року атестаційна комісія працювала за планом роботи складеним на початку навчального року. На засіданнях атестаційної комісії було розподілено обов’язки між членами по вивченню, контролю, узагальненню результатів професійної діяльності та підвищення фахової компетентності педагогічних працівників, що атестуються. Затверджено графік відкритих уроків та позаурочних заходів.

            Педагогічні працівники спланували індивідуальну підготовку до атестації, визначили тематику відкритих уроків та позаурочних заходів, які проведені на високому рівні.

Для вивчення досвіду роботи педагогів, які атестуються на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»  та присвоєння педагогічного звання «старший учитель», присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» було розроблено «Критерії визначення рівня професійної компетентності педагога».

В 2018/2019 навчальному році підлягало атестації 12 педагогічних працівників (чергова – 12).

В ході атестації було атестовано

на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії та  присвоєння педагогічного звання:

- «спеціаліст вищої категорії»  та присвоєння  педагогічного звання «старший учитель» - 1 (8%);

присвоєння кваліфікаційної категорії:

- «спеціаліст вищої категорії» - 1 (8%);

відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії:

- «спеціаліст першої  категорії» - 5 (42%);

присвоєння кваліфікаційної категорії:

- «спеціаліст першої  категорії» - 1 (8%)

- «спеціаліст другої категорії» - 4 (34%).

Атестаційна кампанія у КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Успіх» проходила відкрито, з дотриманням норм та правил проходження атестації, конструктивно та результативно.

Атестація педпрацівників у 2018/2019 навчальному році сприяла удосконаленню методичної і професійної майстерності вчителів, впровадженню в практику роботи колективу інноваційних форм і методів роботи, виявленню сильних і слабких сторін діяльності педпрацівників, стала шляхом реалізації самоосвіти через методичну роботу як оптимальний варіант післядипломної та міжкурсової освіти педагогів.

 Отже, атестація педагогічних працівників не тільки успішно виконує стимулюючу функцію та зумовлює стійку тенденцію до зростання якісного складу педагогічного колективу, а й закріплює системну та ефективну роботу педагогічного колективу в режимі інноваційних змін, забезпечує оптимальні умови для формування професійної мобільності та  конкурентоспроможності педагогів у контексті сучасного суспільно - професійного устрою.


« повернутися

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора