День пам'яті героїв Крут

Дата: 31.01.2020 14:11

Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

29 січня відзначення Дня пам’яті героїв Крут розпочалося з радіоповідомлення «Крути – подвиг і трагедія», на другому уроці для учнів 9-11 класів був проведений урок-пам’яті: «Герої Крут - для нащадків взірець», під час якої учні дізналися про бій, що відбувся на залізничній станції Крути 29 січня 1918 року і його трагічні наслідки та переглянули кінофільм «Крути 1918». До цього дня в шкільній бібліотеці була оформлена тематична виставка «Памятай про Крути».

Також класні керівники провели виховні години на тему: «Памятаємо Крути. Крути як відродження українства».

Подвиг молодих українців, які віддали своє життя задля кращого майбутнього України, ввійшов у нашу історію як символ патріотизму, відданості та любові до Батьківщини. Ми завжди будемо пам’ятати про своїх героїв.