A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальний заклад загальної середньої освіти
I-III ступенів "Успіх"
Новобогданівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області

конкурс пошуково-дослідницьких робіт учнів

Дата: 12.04.2019 16:00
Кількість переглядів: 74

12 квітня 2019 року в КЗ ЗСО І-ІІІ ст. "Успіх" пройшов конкурс захист пошуково-дослідницьких робіт учнів.

У конкурсі прийняли участь:

КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Успіх» І-ІІІ ст -10;

Старобогданівська філія І-ІІ ст.– 10;

Відродженська філія І-ІІ ст. – 3;

Троїцька філія І ст. – 2.

За рішенням журі І конкурсу-захисту пошуково-дослідницьких робіту учнів-членів наукового товариства «Інтелект» переможцями стали 16 учнів і 1 учнівський колектив :

І місце – Шеремет Андрій учень 1 класу Старобогданівської філії І-ІІ ст.; еколого-природний напрям (керівник Будовська Н.С.);

І місце – Свєжакова Анна, учениця 3 класу Відродженської філії І-ІІ ст.; еколого-природний напрям (керівник Лаврентьєва Н.В.);

І місце – Десятерик Гліб, учень 4 класу КЗ ЗСО І-ІІІ ст. «Успіх»; природничо-математичний напрям (керівник Олешко І.М.);

І місце – Краєвський Сергій, учень 4 класу КЗ ЗСО І-ІІІ ст. «Успіх»; природничо-математичний напрям (керівник Копустинський К.В.);

І місце - Озмитель Анастасія, учениця 7 класу Відродженської філії І-ІІ ст.; природничо-математичний напрям (керівник Горбенко О.М.);

І місце - Масалика Катерина, учениця 9 класу Відродженської філії І-ІІ ст.; природничо-математичний напрям (керівник Горбенко О.М.);

ІІ місце – Завадський Іван, учень 1 класу КЗ ЗСО І-ІІІ ст. «Успіх»; еколого-природний напрям (керівник Маршенко Г.В.);

ІІ місце – Колектив учнів 2 Б класу, КЗ ЗСО І-ІІІ ст. «Успіх»; напрям фізкультура та здоров’я (керівник Десятерик Л.М.);

ІІ місце – Фісик Єлизавета, учениця 3 класу КЗ ЗСО І-ІІІ ст. «Успіх»; еколого-природний напрям (керівник Слукіна С.А.);

ІІ місце – Олійник Софія, учениця 3 класу Старобогданівської філії І-ІІ ст.; напрям мистецтво (керівник Даннік І.Л.);

ІІ місце - Білан Ольга, учениця 6 класу КЗ ЗСО І-ІІІ ст. «Успіх»; природничо-математичний напрям (керівник Мосіна К.О.);

ІІ місце – Золотова Діана, учениця 9 класу КЗ ЗСО І-ІІІ ст. «Успіх»; філологічний напрям (керівник Недзвецька С.О.);

ІІІ місце – Саприкін Платон, учень 4 класу Старобогданівської філії І-ІІ ст.; еколого-природний напрям (керівник Дереза В.В.);

ІІІ місце – Лось Данило, учень 5 класу КЗ ЗСО І-ІІІ ст. «Успіх»; філологічний напрям (керівник Жерман В.В.);

ІІІ місце – Артеменко Артем, учень 6 класу КЗ ЗСО І-ІІІ ст. «Успіх»; природничо-математичний напрям (керівник Старченко Л.І.);

ІІІ місце – Приходько вікторія, учениця 7 класу Старобогданівської філії І-ІІ ст.; напрям історичне краєзнавство (керівник Іванченко С.І.);

ІІІ місце – Ковалевська Тетяна, учениця 9 класу КЗ ЗСО І-ІІІ ст. «Успіх»; природничо-математичний напрям (керівник Лось І.В.)


« повернутися

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора