Дитинство, Шкільні роки, Перше найяскравіше почуття – кохання – все це назавжди незабутнє…

Дата: 30.04.2019 16:05

30 квітня 2019 року наша школа гостинно зустрічала випускників: 1969, 1974, 1979, 1984, 1989, 1994, 1999, 2004, 2009 та 2014 років. Мов пташенята до рідного гнізда, так випускники ювілейних років з’їхалися до школи. Перші ж слова ведучих свята налаштували присутніх на зустріч із юністю, друзями, вчителями.  Упродовж свята присутні згадували з посмішкою на вустах свої безтурботні шкільні будні, а у розмові з класними керівниками уявно пережили ще раз найяскравіші моменти навчання. Для випускників була підготовлена цікава програма: перегляд шкільних фотографій, музичні вітання, запальні танці. Атмосфера в залі була надзвичайно хвилююча, наповнена  спогадами про юність, про цікаві уроки і галасливі перерви.
Прощалися з надією зустрітися знову, тому що саме тут, у рідних стінах, чекає на випускників спогадів повінь, тут зустрічають вони літа молоді.