Новий рік

Дата: 28.12.2019 16:31

Новий рік - період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного. Учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки.

З 23 по 24 грудня відбувалися новорічні ранки для молодших класів та для старшокласників.

Кожен захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій виступаючим та глядачам.

Для учнів 1-4 класів до нашого закладу були запрошені аніматори з міста Мелітополь, які подарували дітям радість, конкурси, танцювальні та співочі номери.

Учні 5-6 класів також святкували весело. Святкові сценки, багато конкурсів, танців та пісень.

Старшокласники порадували нас креативністю в конкурсах  та своїми художніми номерами.