Олімпійський тиждень

Дата: 16.09.2019 16:40

З 9 по 13 вересня 2019 року проходив «Олімпійський тиждень» в рамках Всеукраїнських заходів, присвячених Дню фізичної культури та спорту.

В рамках Олімпійського тижня в школі вчителями фізичної культури були проведені змагання по футболу, волейболу, піонерболу та для 1-4 класів «Веселі старти». До проведення заходів долучилися і класні керівники, які провели виховні години  на тему «Історія олімпійських ігор».

Організовано виставку малюнків  на спортивну тематику на якій були представлені роботи учнів 2-4-х класів.

Також до виставки долучились учні 7-11 класів, які принесли фотографії на тему «Спорт в моєму житті».

В п’ятницю був проведений Олімпійський урок для всієї школи. Всі учні школи вишукувалися на зарядку, яка потім перейшла в флеш-моб. На лінійці були підведені підсумки тижня, вручені грамоти командам.