A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальний заклад загальної середньої освіти
I-III ступенів "Успіх"
Новобогданівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області

Виховні заходи

Дата: 26.02.2019 17:45
Кількість переглядів: 134

Протягом року вчителями були проведені такі виховні заходи: Перший урок на тему: «Я єсть народ якого правди сила, ніким зруйнована ще не була» День здоров’я (Черняков В.І, Дегтярьова Н.В.) , День української мови і писемності (Лось В. В. та Віхляєва В. В.),

14 жовтня – День захисника України, «Покрова» (Дегтярьова Н.В., Лібедко Г.Г.) Свято осені (Дегтярьова Н.В., Лібедко Г.Г.) Не палити і бути здоровим (Лось В. В.), День пам’яті жертв Голодомору (Хлистун В.І., Лібедко Г.Г.), День зустрічи птахів (Скороход Г. І.),

Брейн-ринг «Ми найкращі правознавці» (Хлистун В. І.), "Толерантність, або як покращити наше життя?" (Маліна Т.І.), 6 грудня - День Збройних Сил України (Дегтярьова Н.В.),

День СОБОрності України (Дегтярьова Н.В.), День пам’яті небесної сотні (Лібедко Г.Г.), Авганістан (Хлистун В.І., Лібедко Г.Г.)

День святого Валентина ( Дегтярьова Н.В.),

Чорнобиль (Лось В.В.), День Пам’яті та примирення (Дягтярьова Н.В.)

Також всі класні керівники разом з дітьми приймали участь у Тижні «Обережно! Діти на дорозі!», Дні фізичної культури, Проводили бесіди з попередження дитячого травматизму, Тематичні години спілкування «Здоров я – найкращій скарб», Проводили бесіди з безпеки життєдіяльності на канікулах, Єдиний день безпеки, Тематичні години «Здоровий спосіб життя», Урок «Безпека на дорозі», Толерантність, Урок доброти, до Дня інвалідів, Конкурс плакатів, малюнків та рефератів до Дня боротьби зі СНІДом, Не палити і бути здоровим, Обережно на водних об’єктах в зимовий період, Обережно грип, у сільських трудових акціях по благоустрою території школи, конкурсі «Космічні фантазії» та багато інших заходів. Учні нашої школи приймали участь у місячнику безпеки та займали призові місця в районі, робота учня 8-А класу Ковалевська Тетяна зайняла 3 місце і була. В конкурсім «моральний вчинок» команда учнів 10 класу зайняла 3 місце (Гречана Н., Махотко В., Лось О., Акулова Н,), та 2 місце зайняла учениця 5-А класу Марченко Анастасія.

В Всеукраїнському Харьковськом конкурсі «Безпека Очима дітей» учениця 10 класу Дринкі Інна зайняла 1 місце. Склад переможців ІІ (районного) етапу всеукраїнського конкурсу «Знай, люби свій рідний край» 2017/2018 н.р.

Робота Сахтари Вікторії зайняла в області 1 місце і пішла на Київ

Склад переможців ІІ (районного) етапу всеукраїнського конкурсу Космічні фантазії 2017/2018 н.р.

Прізвище та ім'я учасника

Назва роботи

Клас

Місце

Вчитель

Номінація «Образотворче мистецтво»

 

1.

Дзюбан Володимир

«Космічна подорож»

6

І

Мосіна К. О.

2.

Мілаєва Катерина

«Незвичайні гості»

2

ІІ

Маршенко Г. В.

3.

Мироненко Вікторія

«Галактична пригода»

6

ІІІ

Мосіна К. О.

Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»

 

1.

Тороп Марк

«Космічний простір»

3

І

Олешко І.М.

2.

Оглу Христина

«Космічний корабель»

5

ІІ

Волошко С. О.

3.

Мілаєва Катерина

«Прибульці»

2

ІІІ

Маршенко Г. В.

4.

Артеменко Артем

«Космічна експедиція»

5

ІІІ

Хлистун В. І.

 

Номінація «Література та журналістика»

1.

Волкова Христина

«Як проводжають зорельоти?»

8

І

Фенюк Л.М.

 

Роботи Волкової Христини та Дзюбана Володимира відправлено на область.

Спортивно-масова робота включає в себе спортивні змагання, районну Спартакіаду, Дні здоров’я, Олімпійські уроки, фізкультхвилинки на уроках, рухливі перерви. Учні школи беруть активну участь в спортивно-масовій роботі: змаганнях з волейболу, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу.

Команда дівчат зайняла ІІ місце, а команда хлопців ІІ місце у районному етапі з волейболу. (Черняков В. І.). До дня пам’яті та примирення с. Тамбовка команда дівчат зайняла І місце.


« повернутися

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора