Екскурсії – чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про свою країну.

Дата: 15.01.2020 20:26

З 1 по 8 січня учні «Успіху» здійснили подорож до Закарпаття. Кожен день був різний, цікавий.

3 січня відбулася поїздка до міста Славське (гірськолижний курорт), учні каталися на лижах та на санчатах.

4 січня екскурсійна поїздка до м. Мукачево, відвідування замка «Паланок». Екскурсовод розповів історію виникнення замку та про існуючі легенди, нібито цю гору на якій побудований замок насипали люди, але праця коштувала їм страшних мук - звідси і назва Мукачево.

5 січня переїзд до села Урич, відвідування фортеці «Тустань».  Екскурсовод розповів про виникнення історичної назви «Тустань», свою назву  отримала від слів "тут стань", тобто стань і покажи що везеш й заплати мито. Під час екскурсії діти почули цікаву змістовну розповідь екскурсовода про історію фортеці. Після екскурсії учні могли самі піднятися на вершину фортеці та розглядати  засніжену, красиву природу.

6 січня пішохідна екскурсія до масиву Сколівської Бескиди, відвідування водоспада «Кам’янка», та «Мертве озеро», також учні куштували мінеральну воду, яка знаходиться поблизу водоспада «Кам’янка».

7 січня переїзд до м. Львів. Відвідування Собора Святого Юра, Личаківського кладовища та піднімання на замкову гору.