День Гідності та Свободи

День Гідності та свободи – особливий день для кожного з нас. Він пов'язаний з початком двох революцій, коли голоси мільйонів громадян злилися в єдиний голос нації, щоб твердо сказати: українці хочуть і будуть жити у вільній, демократичній та квітучій державі.

08:10 25.11.2019

Вчимося жити разом

Урок-тренінг з курсу «Вчимось жити разом» у 1-А класі на тему: «Неповторність людини». Провела тренінг вчитель початкових класів Поправко Ірина Георгіївна.

11:46 19.11.2019

Центр зайнятості

Центр зайнятості провів тренінг з 11-ти класниками на тему: «Ринок праці в Україні.»

15:10 14.11.2019

Практикум з цифровими лабораторіями

З 28  по 30 жовтня був проведений практикум з цифровими лабораторіями з фізики, хімії та біології. Під час роботи були опрацьовані лабораторні та практичні роботи за навчальним планом.

14:23 03.11.2019

Загальні збори колективу

1 листопада відбувалися загальні збори колективу на якому були присутні всі працівники закладу. Після зборів проходили засідання предметно-циклових  методичних комісій.

12:46 03.11.2019

Визволення від фашистських загарбників!

22-23 жовтня села Новобогданівської громади (с. Новобогданівка, с. Відродження, с. Старобогданівка, с.Троїцьке) відзначили світле та радісне свято - 76-ту річницю визволення від фашистських загарбників. Цій знаменній даті передувала героїчна боротьба, що увінчалась довгоочікуваним звільненням від ворожого поневолення. Урочисті мітинги біля Братських могил супроводжувалися почуттям гордості та подяки за геройні подвиги часів лютої війни. Присутні схилили голови перед тими, хто боронив село від ворога у роки Другої світової війни, хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна.

12:13 24.10.2019

Знавці української мови

Учні 3-11 класів написали роботу  I етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.

12:03 24.10.2019