Протидія булінгу

Наказ від 05.11.2021 "Про стан виконання «Плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькування)» в КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Успіх»"

"16 днів проти насильства"

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

14:40 21.12.2021

Година психолога

У рамках акції «16 днів без насилля» у Відродженській філії була проведена година психолога у 8 класі. Діти разом з психологом розглянули види булінгу. Дізнались , що таке грумінг та як з ним боротися. Виконали вправи- тренажери на подолання випадків цькування.

12:58 15.01.2021