Психологічна служба

ОГОЛОШЕННЯ!
"Скринька Довіри"
Шановні батьки, учні та педагоги!
Якщо у Вас є психологічні проблеми, труднощі у взаєминах з близькими, тривога, Ви можете отримати кваліфіковану допомогу в психологічному кабінеті КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів "Успіх".

Тушина Ольга Євгенівна
Практичний психолог КЗ ЗСО  І-ІІІ ступенів "Успіх".

Освіта – вища: Тираспольський державний педагогічний університет (1989 р.), спеціальність «Педагогіка і психологія (дошкільна)»; Класичний приватний університет (2013 р.), спеціальність «Психологія».

Педагогічний стаж – 28 років, психологічний стаж – 16 років, стаж на займаній посаді – 6 років 6 місяців.

Кваліфікаційна категорія – «Спеціаліст вищої категорії», 2008 рік.

Тушина О.Є. працює практичним психологом Новобогданівської ЗШ І-ІІІ ступенів з серпня 2007 року. У своїй роботі керується Положенням про психологічну службу системи освіти України, Етичним кодексом психолога, іншими нормативними документами, що регламентують діяльність психологічної служби в загальноосвітньому навчальному закладі.

Пріоритетними напрямками діяльності практичного психолога Новобогданівської ЗШ являються:

• забезпечення психологічної безпеки в освітньому середовищі навчального закладу (проблемна методична тема);
  • сприяння повноцінному особистісному й інтелектуальному розвитку дітей  з різними освітніми потребами на кожному віковому етапі, створення умов для формування у них мотивації до саморозвитку та самореалізації;
  • профілактика соціальної дезадаптації та адиктивної реалізації особистості учнів;
  • формування психологічної культури всіх учасників  навчально-виховного процесу, впровадження психологічних знань в педагогічну практику.

Тушина О.Є. є членом творчої групи Новобогданівської ЗШ І-ІІІ ступенів «Досягнення освітньої перспективи через інноваційний розвиток школи» та керівником постійно-діючого семінару вчителів предметів здорового способу життя.

Ольга Євгенівна успішно реалізує у КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів "Успіх" просвітницькі програми «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя» та «Захисти себе від ВІЛ».

Команда волонтерів «Рівний – рівному» під керівництвом Тушиної О.Є. посідає призові місця в районному конкурсі «Молодь обирає здоров’я».

Ольга Євгенівна приймає активну участь в роботі районного методичного об’єднання практичних психологів. В міжатестаційний період нею були проведені районні семінари, практикуми і тренінги для колег – «Готовність педагога до здійснення інноваційної діяльності», «Збереження психічного здоров’я та профілактика емоційного вигоряння вчителів», «Робота практичного психолога закладу освіти щодо попередження насильства серед дітей і молоді», майстер-класи з арт-педагогіки, нейробіки, виступи на засіданнях РМО практичних психологів – «Вимоги до психологічного кабінету», «Правові аспекти діяльності практичного психолога закладу освіти».

Ольга Євгенівна неодноразово брала участь й у роботі районних методичних об’єднань вчителів-предметників, зокрема вчителів російської мови, математики, 1-х класів. Тушина О.Є. здійснює керівництво районною творчою групою практичних психологів «Психологічний супровід інноваційної діяльності в закладах освіти району» з 2011 року.

Щороку приймає участь в роботі журі І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН та ІІ етапу учнівських олімпіад «Педагогіка та психологія».

Має публікації у фахових виданнях і форумах:

1. Тушина О. Влаштовуємось на роботу: Семінар-тренінг  // Психолог. – № 9. – 2009.
  2. Тушина О.Є. Сучасні проблеми психологічної безпеки освітнього середовища навчального закладу // Наука і вища освіта (тези доповідей ХХІ Міжнародної наукової конференції студентів і молодих учених. Том 1. – Запоріжжя, Класичний приватний університет, 2013, с. 329 – 330.
  3. У 2013  році Тушина О.Є. брала участь у  ІV Міжнародному освітньому форумі «Особистість в єдиному освітньому просторі» – КЗ «ЗОІППО» ЗОР – 11 – 26 квітня 2013 (сертифікат).

Має методичні розробки на районному рівні:

1. Тушина О. Методична скарбничка практичного психолога закладу освіти (семінари, практикуми, тренінги, години спілкування) – протокол № 2 від 10.05.2012 НМР відділу освіти Мелітопольської РДА;
  2. Гринченко А.О., Копалова В.М., Кукушкіна Г.П., Курасова О.В., Поліщук І.М.,Тушина О.Є. Психологічний супровід навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах – протокол № 3 від 16.08.2013 НМР відділу освіти Мелітопольської РДА.