«Лідери «Успіху»

Президент учнівського самоврядування – Харченко Данило, учень 10 класу.

Заступник Президента – Борисенко Вікторія, учениця 9-А класу.

Осередок здорового способу життя Уродніч Євген, учень 9-А класу, Лось Данило, учень 7-А класу, Верчак Юлія, учениця 9-Б класу, Корохова Олеся, учениця 11 класу.

Осередок здорового способу життя – залучення дітей, підлітків до участі в спортивних секціях, організація спортивних заходів, рекламує здоровий спосіб життя серед учнів, організовує роботу з профілактики й подолання шкідливих звичок.

Осередок культури та відпочинку – Марченко Анастасія, учениця 8-А класу, Богомаз Віталіна, учениця 5-Б класу, Будовська Катерина, учениця 10 класу, Аветисян Олена, учениця 7-А класу.

Осередок культури та відпочинку – проведення конкурсів, вікторин, концертів, виставок, вечорів відпочинку, участь в міських, районних та обласних заходах.

Осередок милосердя Крючкова Софія, учениця 7-Б класу, Никифорова Вікторія, учениця 9-Б класу, Мілаєва Катерина,  учениця 5-А класу, Зусько Жанна, учениця 11 класу.

Осередок милосердя - формування в учнів навичок доброчинності, турботи про оточуючих, піклування про молодших школярів, допомога одиноким літнім людям, інвалідам, проведення доброчинних заходів та акцій.

Осередок інформації – Краєвський Сергій, учень 6-А класу, Ушакова Діана, учениця 10 класу, Десятерик Гліб, учень 6-Б класу, Білан Ольга, учениця 8-Б класу.

Осередок інформації – інформує про діяльність учнівського самоврядування, створює групу закладу в соціальній мережі (інстаграм, ютуб), приймає участь в проведенні шкільних виставок малюнків, фотогазет, плакатів.

Вибори учнівського самоврдування.

Сенс учнівського самоврядування в сучасній, демократичній школі полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні всіх дітей основам демократичних відносин у суспільстві, у навчанні їх керувати собою, своїм життям в колективі.

12:44 15.01.2021

Акція милосердя

З 2.12.20 по 15.12.20 пройшла акція «Милосердя» з метою поліпшення умов життя найбільш соціально незахищених верств населення: дітей - сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей - інвалідів різних категорій, щодо формування громадської думки необхідності постійної уваги до проблем дітей пільгових категорій. Учнівське самоврядування привітали дітей та подарували подарунки на кошти, зібрані в умовах акції.

12:35 15.01.2021

День пам'яті жертв Голодоморів

З метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій, класні керівники провели виховні години «Голодомор – 1932-1933 років – біль серця всієї України!», 9-11 класи переглянули історичні стрічки, присвячені Голодоморам 1932-1933., 1946-1947рр.», пройшла виставка в бібліотеці: «Свічка плакала в скорботі». А 28 листопада о 16:00 Учнівське самоврядування «Лідери «Успіху» та всі небайдужі приєдналися до загальношкільної акції: «Свічка у вікні».

12:30 15.01.2021