Виховна робота у 2017/2018 н.р.

Проблемною темою виховної роботи школи є "Впровадження особистісно-орієнтованих технологій виховання".

Виховна робота з учнями будувалася за напрямками: ціннісне ставлення до себе; до сім'ї, родини, людей; особистості до суспільства і держави; до праці; до природи; до культури і мистецтва.

Пріоритетним напрямком виховної роботи з учнями є громадянсько-патріотичне виховання:

• любов до Батьківщини,
  • рідного краю,
  • поваги до старшого покоління.

Виховну роботу спрямовано на створення сприятливих умов для всебічного розвитку дітей, їх адаптації в соціумі, формування демократичного світогляду, ціннісних орієнтирів, засвоєння морально-етичних норм, сприйняття власної індивідуальності, впевненості в собі, на усвідомленому виборі саме здорового способу життя, через пропаганду духовних надбань українського народу, через заходи, спрямовані на виховання любові до рідної землі, на осмислення самовизначенні у виборі професії, та на співпраці з батьками, з закладами охорони здоров’я та громадськими організаціями.

Основні завдання виховної роботи на 2017-2018 навчальний рік:

• контроль рівня патріотичне виховання учнів у класних колективах;
  • створення умов для учнів та вчителів для участі у шкільних та районних конкурсах;
  • активізація волонтерської роботи;
  • посилення контролю за відвідуванням учнів;
  • систематична підтримка зв'язку з батьками.

Значну увагу приділяємо правовому вихованню, підвищенню рівня правової культури учнів, забезпеченню системного вивчення та дотримання учнями прав і обов'язків.

Актуальним напрямком виховної роботи залишається формування в учнів навичок культури здоров'я, безпечної поведінки, уміння робити єдино правильний вибір на користь здорового способу життя, підвищення рівня їх інформованості з питань профілактики тютюнокуріння, алкоголізму, наркоманії, профілактики ВІЛ/СНІДу. Відповідно до річного плану школи на 2017-2018 навчальний рік, з метою виховання учнів в школі створено 9 гуртків, і відповідно охоплено гуртковою роботою 140 учнів – 37 %.

Виховні заходи

Протягом року вчителями були проведені такі виховні заходи: Перший урок на тему: «Я єсть народ якого правди сила, ніким зруйнована ще не була» День здоров’я (Черняков В.І, Дегтярьова Н.В.) , День української мови і писемності (Лось В. В. та Віхляєва В. В.),

17:45 26.02.2019

Соціальна підтримка дітей

Соціальна підтримка дітей пільгових категорій, що навчаються у школі, проводиться згідно з діючим законодавством. На початок навчального року були підготовлені списки учнів пільгових категорій. Кількість дітей у них становить:

17:37 26.02.2019

Гуртки

Гурток Декоративно-ужитковий Для учаників гуртка учні З-Б класу Тороп Марк та Десятерик Гліб провели матер клас з оригамі.

17:32 26.02.2019