Виховні заходи

День безпечного Інтернету

В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет та зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями. Дана ситуація викликає велике занепокоєння.

15:46 12.02.2021

Дистанційне навчання

Усі ми ставимося до онлайн-навчання по-різному. Хтось вважає, що саме за ним майбутнє, хтось упевнений у тому, що класичний підхід ніщо не замінить, а хтось поєднує можливості традиційного та дистанційного навчання. Дистанційне навчання має свої особливості та складнощі. Адже вчителі повинні були організувати навчальний процес у нових для себе умовах, зуміти втримати увагу дітей у режимі онлайн та налагодити не просто якісну, а й дійсно ефективну комунікацію. Але для наших вчителів немає нічого нереального!

15:27 25.01.2021

Новий Рік

Новий рік - період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного.

08:47 29.12.2020

Акція "Милосердя"

Грудень багатий на різні заходи та свята. Наближаються новорічні свята і це привід купити подарунки, підготувати поздоровлення не лише друзям та близьким, а і тим хто не може сам про себе подбати. З нагоди Всесвітніх днів інвалідів та волонтерів учні Відродженської філії залучилися до акції "Милосердя", що проходила під гаслом "Твоя допомога ощасливить дітей!". Ініціаторами та відповідальними за захід були учениці 9 класу. Час пройшов: кошти зібрані, подарунки куплені і напередодні свята Миколая дівчатка рознесли подарунки діточкам з побажанням здоров'я та добра.

08:43 22.12.2020

День Святого Миколая

У п'ятницю 18 грудня учні Старобогданівської філії відсвяткували день Святого Миколая. Класний керівник Даннік Ірина Леонідівна разом із своїми маленькими першокласниками провела конкурсно- розважальну "Піжамну вечоринку ", на якій діти співали, танцювали, грали та розмальовували солодкі "миколайчики". Дереза Вікторія Вікторівна та Будовська Наталія Сергіївна зі своїми учнями 2- 3 класів провели Магію Дня Святого Миколая

08:40 21.12.2020

День Збройних сил України

6 грудня відзначається День Збройних Сил України – це свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. Тому і наш заклад просто так не оминув цю дату.

08:38 11.12.2020

"Свічка плакала в скорботі"

З метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій, класні керівники провели виховні години «Голодомор – 1932-1933 років – біль серця всієї України!», 9-11 класи переглянули історичні стрічки, присвячені Голодоморам 1932-1933., 1946-1947рр.», пройшла виставка в бібліотеці: «Свічка плакала в скорботі». А 28 листопада о 16:00 Учнівське самоврядування «Лідери «Успіху» та всі небайдужі приєдналися до загальношкільної акції: «Свічка у вікні».

08:30 30.11.2020

16 днів проти насильства.

У рамках акції «16 днів без насилля» у Відродженській філії була проведена година психолога у 8 класі. Діти разом з психологом розглянули види булінгу. Дізнались , що таке грумінг та як з ним боротися. Виконали вправи- тренажери на подолання випадків цькування.

08:21 30.11.2020