A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальний заклад загальної середньої освіти
I-III ступенів "Успіх"
Новобогданівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області

Про зарахування дітей до складу перших класів КЗ ЗСО І –ІІІ ступенів «Успіх»

НАКАЗ

 

03.06.2019                                                                                                                          № 15

 

Про зарахування дітей до КЗ ЗСО І –ІІІ ступенів «Успіх»

Новобогданівської сільської ради

 

Відповідно до абзацу першого частини третьої ст. 18 Закону України «Про загальну середню освіту», наказ МОН України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» та на підставі заяв батьків, медичних карток, копій свідоцтв про народження дітей,

 

НАКАЗУЮ :

 

І. Зарахувати до складу перших класів

 опорного закладу КЗ ЗСО І-ІІІ ст. «Успіх»

        1 А клас :

 

  1. Артеменка Дениса Дмитровича,15.07.2013

  2. Ачкаса Кіріла Олександровича,03.12.2012

  3. Габрієляна Давіда Давришовича, 29.01.2013

  4. Гончарова Лева Юрійовича,22.02.2013

  5. Доля Кіру Ігорівну,03.02.2013

  6. Енгіноєва Артема Олександровича,14.07.2013

  7. Кириченко Вікторію Сергіївну,17.09.2012

  8. Лисенка Микиту Сергійовичу,13.10.2012

  9. Оверка Олега Андрійовича,05.01.2012

  10. Перегудова Сергія Руслановича,16.03.2013

  11. Попова Артема Олеговича,14.04.2013

  12. Поправка Гліба Віталійовича,16.08.2013

  13. Рондель Валерію Юріївну,13.02.2013

  14. Савіна Дениса Романовича,22.03.2013

  15. Стюфєєву Поліну Маратівну,23.04.2012

  16. Усеїнова Рената Рефатовича,01.11.2012

  17. Юшина Лева Анатолійовича,31.03.2013

 

        1 Б клас:

 

  1. Арістову Аліну Артемівну,05.12.2012

  2. Аметова Алана Івановича,10.01.2013

  3. Авер’янову Анастасію Олексіївну, 26.08.2013

  4. Акуленка Артема Івановича, 06.10.2012

  5. Березницьку Софію Сергіївну,18.06.2013

  6. Безпечного Владислава Олександровича,16.09.2012

  7. Галицького Володимира Дмитровича,25.02.2013

  8. Гумєрову Аліну Олегівну,04.04.2013

  9. Дуб Вікторію Богданівну,27.10.2012

  10. Івасенка Кирила Андрійовича,27.06.2013

  11. Нестеренко Злату Вікторівну,26.11.2012

  12. Нестеренка Назара Вікторовича,26.11.2012

  13. Нестеренко Микиту Романовича,17.05.2013

  14. Николенка Володимира Олександровича,22.08.2013

  15. Нечитайла Артема Михайловича,10.10.2012

  16. Приходька Кирила  Вадимовича,21.11.2012

  17. Ричкова Данііла Васильовича,15.01.2013

  18. Калинову Марію Русланівну,18.12.2012

  19. Крикун Софію Володимирівну,21.10.2012

  20. Лебідь Олександра Олександровича,26.07.2013

  21. Камінську Віру Миколаївну,03.07.2013

  22. Широян Єлизавету Іллівну,27.11.2012

  23. Шишкіна Нікіту Андрійовича,01.06.2012

 

   ІІ.   Відродженської філії І – ІІст. «Успіх»

 

  1. Бєлокурову Марію Юріївну, 29.10.2012

  2. Ларченка Валодимира Вікторовича,29.11.2012

  3. Переверзєва Данила Євгенійовича,02.04.2013

  4. Переверзєва Дениса Євгенійовича, 05.11.2011

  5. Рубського Владислава Володимировича, 24.09.2013р

 

   ІІІ.   Старобогданівської філії І – ІІст. «Успіх»

 

  1. Бєлаш Катерину Володимирівну,06.10.2012

  2. Єременка Андрія Івановича,10.02.2012

  3. Калашника Микиту Артемовича,14.05.2013

  4. Куковинець Тетяну Володимирівну,16.10,2012

  5. Носань Даниила Євгеновича,30.08.2012

  6. Ревенка Данііла Євгеновича,04.11.2012

  7. Руднєву Августину Миколівну,25.08.2012

 

ІV. Відповідальність за організацію виконання наказу покласти на І.Ю. Гречану, заступника директора з навчально – виховної роботи.

 

V. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор                                                                                               О. Є.  Тушина

 

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора