Олімпійський тиждень!

Дата: 19.09.2020 12:45

З 10 по 18 вересня 2020 року проходив «Олімпійський тиждень» в рамках Всеукраїнських заходів, присвячених Дню фізичної культури та спорту.

В рамках Олімпійського тижня в закладі вчителями фізичної культури були проведені спортивні рухливі ігри «Веселі перегони» для учнів 1-4 класів, спортивні змагання «Юні олімпійці» для учнів 5-7 класів та спортивні змагання «Надія «Успіху!» для учнів 8-11 класів. Програма спортивних змагань складалась з наступних нормативів: біг 60 м; розгинання рук(упор лежачи); біг 300 м, стрибки на скакалці(30 сек, кількість разів); стрибки у довжину з місця. Оцінювались перші три призових місць з кожного нормативу серед дівчат і хлопців. Всі результати будуть висвітлені на дошці оголошень.

Дякуємо всім за участь! Ви молодці!