Виховні заходи

День пам'яті жертв Голодоморів

28 листопада 2020 року о 16.00 учні та вчителі КЗ ЗСО І-ІІІ ст. "Успіх" долучились до Всеукраїнської акції пам'яті жертв Голодоморів в Україні - "Свічка у вікні". Даною акцією ми вшановуємо всіх загиблих у Голодоморах 1932-1933 рр., 1946-1947 рр..

08:19 28.11.2020

Тиждень толерантності

З 19 по 24 листопада у нашому закладі проходив тиждень толерантності. В рамках тижня учні 1-4 класів переглянули мультфільми на тему: «Толерантність врятує світ!», для учнів 5 класу був проведений квест «Квітка толерантності» та виставка малюнків яку підготували учні 1-7 класів.

12:54 20.11.2020

Вибори Президента закладу!

Сенс учнівського самоврядування в сучасній, демократичній школі полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні всіх дітей основам демократичних відносин у суспільстві, у навчанні їх керувати собою, своїм життям в колективі.

12:54 16.11.2020

Тиждень місцевої демократії!

З 12 по 16 жовтня 2020 року в КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Успіх» проходив Європейський тиждень місцевої демократії.

12:54 17.10.2020

Олімпійський тиждень!

З 10 по 18 вересня 2020 року проходив «Олімпійський тиждень» в рамках Всеукраїнських заходів, присвячених Дню фізичної культури та спорту.

12:45 19.09.2020

День демократії в школі.

Як потрапити до Країни гідності? Прийти на урок з громадянської освіти в КЗ ЗСО "Успіх" Новобогданівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області. Тут зібралися юні парламентарі, щоб визначитись із соціальною стратегією країни на найближчі 5 років. Спочатку учні 10 класу разом з вчителькою Хлистун Валентиною Іванівною досліджували в чому полягає влада народу, які права та обов'язки має кожний громадянин, як ми обираємо представницьку владу, які її повноваження. Після цього учні випробували на себе роль народних обранців Країни гідності. На першому етапі вони у комітетах Ради визначались із соціальними стратегіями для своїх громадян, а потім, після загального обговорення, голосували за прийняття стратегії соціального розвитку країни на 5 років. Наших юних парламентарів, в першу чергу, хвилювали питання майбутнього молоді : освіти, охорони здоров'я, житла, працевлаштування. Цікавим стало спілкування "у кулуарах". Під час рольвої гри учні вчились дебатувати, доводити свою думку, навіть слухати інших (що давалось найважче). Але всі залишились задоволеними!

12:26 18.09.2020

Перше вересня!

Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання.

10:01 01.09.2020